Kontakt

Działka INWESTYCYJNA Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański, Podmiejska zobacz na mapie

399 999 PLN

Cena:
399 999,00 zł
Powierzchnia działki:
3 587,00 m2
Cena za m2:
111,51 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Inwestycyjna
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38469/3877/OGS
Opis
Tylko u Nas !!!

Atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę usługową i mieszkaniową położona w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Podmiejskiej.
Nieruchomość w kształcie wieloboku o powierzchni: 3587 m2, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

5U/MN teren zabudowy usługowo - mieszkaniowej - działka o powierzchni 3198 m2
2KD-L teren dróg publicznych - droga lokalna - działka o powierzchni 389 m2

Dojazd do drogi krajowej nr 91 (ul.Grunwaldzka) ok 200 m2.
Działka leży w sąsiedztwie terenów uzbrojonych, jest częściowo uzbrojona.

LOKALIZACJA
Pruszcz Gdański leży przy wylocie z Gdańska drogi krajowej nr 91 oraz głównej lini kolejowej do Warszawy. Na południe od miasta znajduje się obwodnica trójmiejska oraz węzeł drogowy stanowiący początek autostrady A1.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację - Zaproponuj swoją cenę !

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy.


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń