Kontakt

Teren inwestycyjny z potencjałem Przeginia Duchown

Przeginia Duchowna zobacz na mapie

31 000 PLN.

Cena:
31 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 480,00 m2
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Usługowa
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
384/3877/OGW
Opis
----OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ--- WYNAJEM ZA POŚREDNICTWA BIURA----


Wydzierżawię długoterminowo, atrakcyjną działkę o pow. 12,48 ha, obręb Przeginia Duchowna, położoną w gminie Czernichów, powiat krakowski tuż przy drodze wojewódzkiej 780, łączącej Kraków z Oświęcimiem. Nieruchomość oddalona jest od miasta Kraków zaledwie o 25 km. Dojazd do działki bezpośrednio  z ulicy Oświęcimskiej.

Obszar ten jako jedna całość składa się  z kilku działek: 412/1, 408/1, 409/1, 410/1, 413/1. Teren płaski, niezakrzewiony, nieogrodzony. Media w drodze (ul. Oświęcimska).

W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony jako tereny usługowe. 

W uchwale Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Czernichów (uchwała nr XLV/326/2013) wysokość zabudowy nie może przekraczać 12 m, a powierzchnia biologicznie czynna nie może być mniejsza niż 20% powierzchni działki budowlanej.
Teren ten może być wykorzystywany do budowy obiektów handlowych, usługowych lub magazynowych.

Miejsce idealne np. pod budowę stacji benzynowej, stacji diagnostycznej pojazdów lub myjni samochodowej.
W sąsiedztwie obiekt usługowo- gastronomiczny Kasztel Kajasówka.
Teren dynamicznie rozwijający się w kierunku usługowym.

Bardzo łatwy dojazd, działka położona jest bezpośrednio przy drodze publicznej. 

Uwaga ! Podana w ogłoszeniu cena dotyczy dzierżawy całego terenu. Możliwość wynajmu jego części. Wszystkie szczegóły do wspólnego ustalenia z właścicielem. Możliwość zabudowania gruntu przez dzierżawcę  według własnych potrzeb.

Zainteresowanych inwestorów zapraszam do współpracy oraz w przypadku pytań do kontaktu z z naszym biurem Północ Nieruchomości Chrzanów.

Opiekun oferty:
Martyna Kisiel
tel. 514 123 425
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń