Kontakt

Duża działka budowlana w Regulicach

Regulice zobacz na mapie

150 000 PLN

Cena:
150 000,00 zł
Powierzchnia działki:
5 000,00 m2
Cena za m2:
30,00 zł
Szerokość działki (mb.):
70,00 m
Długość działki (mb.):
71,00 m
Ukształtowanie działki:
Zróżnicowana
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Kwadrat
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
31921/3877/OGS
Opis

Do sprzedania działka budowlana o pow. ok 50arów, położona w Regulicach. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Kształt działki regularny, II linia zabudowy zapewnia dużą prywatność. Dojazd do działki poprzez ustanowioną służebność drogową. Media znajdują się w drodze lub bezpośrednio na sąsiednich działki.

Sąsiedztwo nieruchomości stanowią działki zabudowane budynkami mieszkalnymi z ogrodami. W bliskiej odległości znajdują się budynki użyteczności publicznej, sklepy i usługi.
_________________________________________
ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Natalia Kozieł
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI
512688040

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń