Kontakt

Działka w centrum Rumi

Rumia, ul. Zygmunta Starego zobacz na mapie

450 000 PLN

Cena:
450 000,00 zł
Powierzchnia działki:
584,00 m2
Cena za m2:
770,55 zł
Id oferty:
39743/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż działka w doskonałej okolicy, w ścisłym centrum Rumi, ale jednak w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych o niskiej zabudowie.

Obiekty handlowe, sklepy, ośrodki zdrowia a także siłownie oddalone są 15 minut spacerem.

Przystanek SKM oddalony jest 10 min. spacerem, natomiast przystanek autobusowy w odległości zaledwie kilkudziesięciu metrów.

Działka o powierzchni 584m2 jest płaska, niezabudowana i ogrodzona. Wszystkie media znajdują się w drodze. W sąsiedztwie znajdują się tylko nowoczesne domy jednorodzinne.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, działkę można zabudować maksymalnie w 30% powierzchni budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym (intensywność zabudowy max 1,2), o wysokości do 12m (min. 2 max. 3 kondygnacje nadziemne), pokrytym dachem dwu lub wielospadowym o kącie nachylenia między 35, a 45 stopni. Należy pozostawić minimum 30% powierzchni działki pod pow. biologicznie czynną. Istnieje możliwość budowy dodatkowego, jednokondygnacyjnego budynku garażu wolnostojącego, integralnego z budynkiem głównym, jak również na granicy działki. Zakaz zabudowy szeregowej oraz bliźniaczej.

Zapraszam na prezentację oraz do kontaktu pod nr tel. 512-605-253 - Jakub Wszołek

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń