Kontakt

DZIAŁKA 884m2 W MIEJSCOWOŚCI RYBAKI, KOŁO WIEŻYCY

Rybaki zobacz na mapie

74 000 PLN

Cena:
74 000,00 zł
Powierzchnia działki:
884,00 m2
Cena za m2:
83,71 zł
Szerokość działki (mb.):
18,20 m
Długość działki (mb.):
48,60 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolna
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
39241/3877/OGS
Opis
Rybaki to wieś kaszubska, położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Somonino (w sąsiedztwie jeziora Ostrzyce).

Sprzedam działkę rolną 884 m2 (z możliwością przekształcenia na rekreacyjno - budowlaną). Rejon dobrze skomunikowany z Trójmiastem.

Zaletą tej działki jest dostęp do SKM i lokalnych sklepów (ok 200m2). Obsadzenie na działce to krzewy i drzewa samosiejki.
Media w drodze( doprowadzenie ok 15m).

Działka położona w niedalekiej odległości od szczytu Wieżyca i Szymbarku. Lasy, grzyby, czyste jeziora, cisza i spokój – wszystko dzięki temu, że w okolicy nie ma żadnego przemysłu.

Działkę polecam wszystkim, którzy kochają naturę.Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości!!!

Podczas jednego spotkania jesteśmy w stanie wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową oraz skompletować dokumentację do banków w celu uzyskania najtańszego kredytu na zakup nieruchomości.

Usługa jest dla Państwa bezpłatna. Wynagrodzenie pokrywają banki, które dzięki pracy niezależnych doradców oszczędzają na utrzymaniu oddziałów hipotecznych.


Zapraszam na prezentację

Monika Górska
Kierownik Oddziału
+48 880 77 11 11

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń