Kontakt

Działka budowlana Ryczów ul. Babiogórska

Ryczów zobacz na mapie

119 000 PLN

Cena:
119 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 784,00 m2
Cena za m2:
66,70 zł
Szerokość działki (mb.):
22,00 m
Długość działki (mb.):
81,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39448/3877/OGS
Opis
Do sprzedania atrakcyjnie położona działka budowlana, zlokalizowana w malowniczej części Ryczowa przy ul. Babiogórskiej z widokiem na skałki „Babia Góra” należące do tzw. Ryczowskiego Mikroregionu Skałkowego.

W sąsiedztwie pojedyncza zabudowa jednorodzinna. W najbliższej okolicy teren porośnięty lasem, łąkami oraz pojedynczo występujące skałki wapienne. O wyjątkowości tego miejsca świadczy bezpośrednie sąsiedztwo Szlaku Warowni Jurajskich oraz Jurajskiego Rowerowego Szlaku Orlich Gniazd. Spokój towarzyszący temu miejscu i poczucie bliskości natury powoduje, że chce się pozostać tutaj na dłużej.

Powierzchnia 1784m2 umożliwia dowolną aranżacje przestrzeni wokół przyszłego domu.
Działka w kształcie prostokąta o szerokości ok. 22 m i długości 81 m w pobliżu drogi asfaltowej przy drodze szutrowej. Niezbędne media (woda i prąd) w drodze, gaz w odległości 30m.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. To tutaj może stanąć Twój wymarzony dom.

Odległości od:
• Ogrodzieniec – 8 km,
• Pilica – 8 km,
• Olkusz - 20 km,
• Zawiercie – 16 km,
• Dąbrowa Górnicza – 40 km
• Zamek Podzamcze - 6 km,

Zapraszamy do kontaktu osoby, które dostrzegą wyjątkowy charakter tej nieruchomości.
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Jesteśmy z Państwem od prezentacji do przekazania nieruchomości. Przygotujemy dokumenty do zakupu, a nasz ekspert finansowy zapewnia bezpłatną, profesjonalną obsługę w zakresie kredytowania.

Dariusz Mońka tel. 533 390 640
Numer licencji: 24152
PÓŁNOC Nieruchomości

Opis oferty sporządzono na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać uaktualnieniu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń