Kontakt

Działka w dolinie Pisy

Samule zobacz na mapie

45 000 PLN

Cena:
45 000,00 zł
Powierzchnia działki:
852,00 m2
Cena za m2:
52,82 zł
Szerokość działki (mb.):
15,00 m
Długość działki (mb.):
58,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
41575/3877/OGS
Opis
Działka nad Pisą - Samule gm. Turośl.
Posiadam w ofercie działkę położoną w malowniczej okolicy w kompleksie działek rekreacyjnych na szlaku wodnym prowadzącym do Mazurskich Jezior.
Ewidencyjnie działka znajduje się w obrębie Cieciory, gm. Turośl powiat Kolneński . Działka ew. numer 513/5, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka budowlana (Bi).
Jednak aby do niej trafić należy kierować się do miejscowości Samule (wieś Cieciory znajduje się po drugiej stronie rzeki Pisa).
Jest to idealne miejsce na stworzenie oazy do letniego wypoczynku.
Dość blisko Mazur aby móc cieszyć się ich turystycznymi walorami a jednocześnie w miejscu które pozwoli na ucieczkę od zgiełku i korzystanie z ciszy, nawoływań
skrywającego się w nadrzecznych łąkach Derkacza oraz unoszących się na wietrze Czajek
Piękna okolica, nieskażona przyroda, rzeka Pisa w bezpośrednim sąsiedztwie ....
Idealne miejsce na letni wypoczynek dla wodniaków.

Działka znajduje się w odległości ok 5 km od gminnej miejscowości Turośl oraz ok 10 km od miasta Kolno (mapa), w sąsiedztwie miejscowości Samule.

Polecam serdecznie.

Kontakt:
Marek Tomczuk
PÓŁNOC Nieruchomości Ostrołęka
ul. Jana Kilińskiego 20
tel: 668-332-105
e-mail: mtomczuk@polnoc.pl

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń