Kontakt

Okazja - działka na Polnej Sandomierz i kredyt 2%

Sandomierz, ul. Polna zobacz na mapie

185 000 PLN

Cena:
185 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 525,00 m2
Cena za m2:
127,87 zł
Szerokość działki (mb.):
26,20 m
Długość działki (mb.):
47,50 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
42246/3877/OGS
Opis
OKAZJA do sprzedaży działka budowlana z możliwością zakupu na kredyt  2 % przy ulicy Polnej w Sandomierzu.
Działka numer 5/1 o powierzchni 1525 m² znajduje się w tzw. drugiej linii zabudowy domów przy ulicy Polnej i jest objęta miejski planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z uchwałą Rady Miasta, tereny 8 MN na których leży przedmiotowa działka, są przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe.
Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 26,2 m x 47,5 m z własnym dojazdem 4,5 m x 56,5 m od ulicy Polnej. W celu pokazania możliwości zabudowy działki przygotowaliśmy dla Państwa wizualizację zabudowy i zagospodarowania działki z wykorzystaniem gotowego projektu z bazy Extradom link https://www.extradom.pl/projekt-domu-praktyczny-4a-WAW1001. Powierzchnia użytkowa 167 m2 z garażem w bryle budynku i alternatywnie 132 m2 z garażem wolnostojącym.
Dla zainteresowanych spoza Sandomierza jako uzupełnienie podajemy, że ulica Polna znajduje się w zachodniej części miasta w bardzo spokojnej okolicy z zabudową domów jednorodzinnych i dużą ilością zieleni. Dużym plusem i zaletą działki jest pełne uzbrojenie terenu i dostępność mediów jak :prąd, gaz ,woda, kanalizacja, które znajdują się w drodze.
Położenie działki zapewnia ładne widoki a bliska odległość do centrum miasta i sandomierskiej starówki podnosi walory tego miejsca.
Ofertę kierujemy w szczególności do osób, które planują budowę swojego domu i  cenią sobie zieleń oraz  spokój.
Ofertę posiadamy na wyłączność i jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji, po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.
Ponadto pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu w tym preferencyjny kredyt 2 %  na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą i bezpośredniego kontaktu z biurem w przypadku pojawienia się pytań,
Ryszard Latawiec – Dyrektor Oddziału
tel 603 972 656 e-mail : rlatawiec@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń