Kontakt

Działka pod DOMEK LETNISKOWY

Siamoszyce zobacz na mapie

128 500 PLN

Cena:
128 500,00 zł
Powierzchnia działki:
2 571,00 m2
Cena za m2:
49,98 zł
Szerokość działki (mb.):
40,00 m
Długość działki (mb.):
60,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Trapez
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
37863/3877/OGS
Opis
Oferujmy Państwu do sprzedaży bardzo ładną, dużą i atrakcyjnie położoną działkę na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej.

Działka z prawem zabudowy o powierzchni ok.2600 m2 usytuowana jest w Siamoszycach, nieopodal Przyłubska w gminie Kroczyce. Miejscowości te słynną z letniego wypoczynku nad malowniczymi zalewami.

Działka położona w lesie sosnowym przy drodze utwardzonej, w spokojnej części Siamoszyc, z dobrym dojazdem do drogi krajowej nr 78.
Teren płaski, ogrodzony, częściowo porośnięty młodym lasem sosnowym.
Kształt działki to trapez o szerokości ok. 40 m i długości 50-70 m.

Najbliższe otoczenie to pojedyncza zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz las sosnowy obfitujący w grzyby oraz owoce leśne.

Usytuowanie działki gwarantuje wytchnienie od zgiełku cywilizacji. Bliskość natury i spokój towarzyszący temu miejscu pozwolą Tobie i Twojej rodzinie miło rozpoczynać każdy nowy dzień.
Okolica sprzyja spacerom, dłuższym pieszym wędrówkom, jeździe na rowerze, wędkowaniu oraz wypoczynkowi nad zalewami. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie,

Odległość od:
- zalewu – 1 km - 12 minut spacerem,
- centrum wioski - 1 km,
- Przyłubska – 1,5 km,
- Zawiercia - 7 km,

Lokalizacja jest idealna pod każdym względem. Jeśli masz wątpliwości lub pytania zapraszam do kontaktu.

Dariusz Mońka tel. 533 390 640
Numer licencji: 24152
PÓŁNOC Nieruchomości


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń