Kontakt

Wspaniała działka - Sierakowice

Sierakowice zobacz na mapie

199 900 PLN

Cena:
199 900,00 zł
Powierzchnia działki:
1 202,00 m2
Cena za m2:
166,31 zł
Szerokość działki (mb.):
28,00 m
Długość działki (mb.):
44,00 m
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Id oferty:
40319/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż działka budowlana w Sierakowicach o pow. 1202 m2.

Przedmiotowa działka sprzedawana jest wraz z pozwoleniem na budowę 4 mieszkań.

Działka położona jest w malowniczej wsi Sierakowice niedaleko Kartuz. W planie zagospodarowania teren przewidziany pod zabudowę mieszkaniową, linia zabudowy 6m od granicy z działka drogowa,

W niedalekiej odległości od działki następujące media:
- woda
- prąd
- gaz
- telefon/ internet

W drodze jest kanalizacja i woda.

Do działki prowadzi utwardzona droga gminna jak i droga wewnętrzna. Zabudowa w pobliżu jednorodzinna.

Oferta godna polecenia!

Zapraszam zainteresowanych.


Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń