Kontakt

Działka w przy lesie

Ślądkowice zobacz na mapie

79 000 PLN

Cena:
79 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 007,00 m2
Cena za m2:
78,45 zł
Szerokość działki (mb.):
27,00 m
Długość działki (mb.):
37,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
35788/3877/OGS
Opis
Inwestycja: działka budowlana
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Ślądkowice
Kształt działki: prostokąt
Wymiary działki: front: 25 m.kw., głębokość: 37 m.kw
Media na działce: prąd w drodze, szambo, studnia
Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą


Opis: Do sprzedania działka o pow. 1007 m.kw położona w Ślądkowicach. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Brak planu zagospodarowania. Świetna lokalizacja dla ludzi ceniących kontakt z naturą oraz wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Prąd w drodze. Brak kanalizacji. Teren nieogrodzony. Działkę należy wykarczować. Miejscowość znajduje się ok. 14 km od Pabianic. Działka sąsiadująca również do sprzedania.

Cena: 79 000 zł (do negocjacji) Rata kredytu od: 450 zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Szybka decyzja kredytowa.

Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.
UWAGA: Prezentowana oferta nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów Kodeksu Cywilnego, zawiera jedynie podstawowe informacje. Dane o ofercie oparte są na informacjach, dokumentach uzyskanych od Oferującego i mogą podlegać zmianom lub odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie odpowiada za ewentualne rozbieżności pomiędzy ofertą a stanem faktycznym. Oferta może być w danym momencie nieaktualna.

Zapraszam do oglądania nieruchomości.

Kontakt:
Wiesława Stasiak
PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice
tel: 784558147
e-mail: wstasiak@polnoc.pl
Nr licencji: 22004
Więcej ofert na www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń