Kontakt

Działka dla inwestora Stara Morawa blisko zalewu

Stara Morawa

599 000 PLN

Cena:
599 000,00 zł
Powierzchnia działki:
15 300,00 m2
Cena za m2:
39,15 zł
Szerokość działki (mb.):
91,00 m
Długość działki (mb.):
263,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Usługowa
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38354/3877/OGS
Opis
Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o pow. 1,530 Ha zlokalizowaną w sercu Sudetów - Starej Morawie koło Lądka Zdroju (woj. dolnośląskie).
Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest jako tereny rolne z przeznaczeniem pod usługi i mieszkalnictwo oraz użytki rolne (w mniejszej części). Z działki rozpościerają się niesamowite widoki na otaczające ją góry i lasy.

Dojazd drogą asfaltową. Media w drodze obok działki. Idealne miejsce do prowadzenia różnorakich form działalności usługowo-turystycznych np.: agroturystyka, pokoje gościnne, domki letniskowe, pensjonat, ośrodki wypoczynkowe lub gastronomia. Stara Morawa to bajkowe tereny otoczone ciszą, spokojem i wszechobecną naturą.

Działka znajduję się tylko kilka kilometrów od Czarnej Góry Resort czyli jednego z bardziej znanych ośrodków narciarskich w Polsce oraz bardzo blisko (ok 500m) od zalewu w Starej Morawie - zbiornik wodny o pow 5,5 ha z kąpieliskiem i zapleczem gastronomicznym, molo z wieżą widokową i pomosty wędkarskie.

Stara Morawa to rejon tętniący życiem o każdej porze roku - tereny idealne przygotowane do uprawiania turystyki pieszej czy rowerowej oraz dla rodzin z dziećmi.

Działka na sprzedaż bądź dla inwestora który chciałby wejść we współpracę z właścicielem gruntu!!!

Serdecznie zapraszamy na prezentację na żywo, a sami Państwo się
przekonacie o niezwykłych walorach prezentowanej działki!

Opiekun nieruchomości
Katarzyna Rojek
Tel. 789 16 16 19

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń