Kontakt

Atrakcyjna działka blisko zalewu Stronie Śląskie

Stara Morawa

245 000 PLN

Cena:
245 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 500,00 m2
Cena za m2:
70,00 zł
Szerokość działki (mb.):
50,00 m
Długość działki (mb.):
70,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
36128/3877/OGS
Opis
REZERWACJA!
Oferujemy Państwo na sprzedaż działkę budowlaną w Stroniu Śląskim zlokalizowaną w jej najatrakcyjniejszym miejscu w pobliżu Zalewu w Starej Morawie. Działka o pow. 3500 m2, dojazd drogą asfaltową, media w pobliży działki.

Działka położona jest w niesamowitej górskiej scenerii masywu Śnieżnika i Czarnej Góry. Dogodny dojazd a zarazem bliskość szlaków turystycznych, kompleksów narciarskich oraz wielu innych okolicznych atrakcji czyni prezentowaną działkę jako świetną bazę wypadową dla turystów o każdej porze roku.

Jeżeli tęsknicie za odrobiną natury i spokoju a zarazem cenicie aktywne formy spędzania wolnego czasu to zapraszamy na prezentację działki na żywo.

Opiekun nieruchomości
Katarzyna Rojek
Tel. 789 161 619

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń