Kontakt

Stare Babice (908 m2) działka na cele budowlane

Stare Babice, ul. Osiedlowa zobacz na mapie

505 000 PLN

Cena:
505 000,00 zł
Powierzchnia działki:
908,00 m2
Cena za m2:
556,17 zł
Szerokość działki (mb.):
1,00 m
Długość działki (mb.):
1,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Trójkąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38666/3877/OGS
Opis
Nieruchomość gruntowa położona w Starych Babicach to idealne miejsce pod inwestycję w postaci domu jednorodzinnego dla wesołej rodziny lubiącej zieleń, ciszę, spokój i dobry dojazd do Centrum.

W sąsiedztwie jednostajna architektura jednorodzinna, bliskość przystanku autobusowego (7 min do węzła komunikacji miejskiej ZTM - tramwaje, autobusy, wkrótce metro), lokalne sklepy.

Działka budowlana położona na terenie obowiązywania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pozwalającego na budowę domów jednorodzinnych, do dwóch kondygnacji.

Możliwość zakupu powiększonego terenu (908 m2 + 978 m2)

Zapraszam na prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń