Kontakt

Działka leśna z linią jez. Straduńskiego

Straduny zobacz na mapie

350 000 PLN

Cena:
350 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2,26 Ha
Cena za m2:
15,49 zł
Szerokość działki (mb.):
78,00 m
Długość działki (mb.):
290,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Leśna
Kształt działki:
Trapez
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
40701/3877/OGS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 2,26 ha z bezpośrednim dostępem do jeziora Straduńskiego.

Nieruchomość położona jest na uboczu wsi Straduny, gwarantując ciszę i spokój.
Dojazd drogą asfaltową.

Na powierzchnię składają się klasy gruntu:
- Las V - 19000m2;
- nieużytki nad samym jeziorem - 3600m2.

Las położony jest u zbiegu jeziora Straduńskiego z jeziorem Łaśmiady, które jest jednym z największych jezior w okolicy, a jego powierzchnia wynosi ok. 900 ha. Maksymalna głębokość to ok. 43,7m. Akwen wodny połączony jest z jeziorem Ułówki (pow. 265 ha) oraz rzeką Ełk z jeziorem Starduńskim (pow. 47,7 ha), jeziorem Haleckim (pow. 93,5 ha) oraz jeziorem Ełckim o powierzchni 385 ha. Przez całość przebiega szlak kajakowy o długości 74km.
Otwarte przestrzenie jeziora Łaśmiady jak również ciąg wodny rzeki Ełk otwiera wiele możliwości żeglowania, surfowania czy korzystania z licznych atrakcji wodnych.

Zaprojektowana droga ekspresowa "Via Baltica" z Warszawy do Ełku i dalej do Suwałk oraz Tallinna w Estonii to niewątpliwy atut, gdyż skróci czas dojazdu z centrum czy południa Polski oraz zwiększy atrakcyjność regionu w wypoczynku na Mazurach.

Wzdłuż drogi poprowadzona jest ścieżka rowerowa łącząca okoliczne miejscowości.
Istnieje możliwość wykonania przyłącza kanalizacji sanitarnej. Energia elektryczna w odległości około 325m

Spokojna, zaciszna i bezpieczna okolica z ogromnym potencjałem.
Oferta szczególna, godna polecenia ze względu na swoje walory.

W sprawie dodatkowych informacji zachęcam do kontaktu.

Serdecznie polecam.

Łukasz Dąbkowski
+48 796 903 896
ldabkowski@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń