Kontakt

Działka Budowlana Straszyn Bliźniak Szereg

Straszyn, ul. Poprzeczna zobacz na mapie

199 000 PLN

Cena:
199 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 027,00 m2
Cena za m2:
193,77 zł
Szerokość działki (mb.):
20,90 m
Długość działki (mb.):
51,24 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Id oferty:
37872/3877/OGS
Opis
Kup bez Prowizji !!!!!!! Formuła 0%

Nieruchomość niezabudowana w sąsiedztwie lasu z potencjałem inwestycyjnym .

PLAN ZAGOSPODAROWANIA
Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa ten teren jako zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Parametry zabudowy:
- powierzchnia biologicznie czynna 50 %
- wysokość zabudowy 9,5 m
- dachy dwuspadowe lub półpłaskie

Główne atuty nieruchomości:
- cicha i spokojna okolica
- piękny widok
- bliskość terenów zielonych
- spory potencjał inwestycyjny (możliwość zakupu trzech działek obok siebie )Typ własności: Odrębna własność.

Kształt działki prostokątny ,dojazd drogą utwardzoną . Wszystkie media w pobliżu działki. Położona w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych oraz lasów , cicha i spokojna okolica . Dobra komunikacja z Trójmiastem . W okolicy znajduje się bogate zaplecze handlowo usługowe.

Cena zawiera podatek VAT.

Wyjątkowa oferta dla osób szukających zieleni oraz ciszy blisko miasta. Zapraszam na prezentację.


Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Dodatkowo uzyskując z nami finansowanie otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń