Kontakt

Piękna działka 1642 m2 - Straszyn

Straszyn zobacz na mapie

495 000 PLN

Cena:
495 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 642,00 m2
Cena za m2:
301,46 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
40655/3877/OGS
Opis
Oferta dostępna wyłącznie u Nas !

Działka budowlana o łącznej powierzchni 1642 m2

Opis:

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 1642 m2, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne.
Położona w urokliwej i spokojnej części Straszyna, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i nowych osiedli.

Atuty:
- prostokątna, płaska,
- utwardzona droga dojazdowa,
- na działce przyłącze - elektryczne, gazowe.
W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Lokalizacja:

Lokalizacja położona jest w bliskiej odległości od Gdańska, Pruszcza Gdańskiego i Trójmiejskiej Obwodnicy – dając świetne możliwości połączenia marzenia o domu w zacisznej okolicy z dostępnością walorów i możliwościami dużej aglomeracji.
Już w 15 min możemy dojechać do centrum Gdańska lub Pruszcza Gdańskiego. W uroczym Borkowie znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia zdrowia, Kościół, sklepy, przystanek autobusowy, siłownia, restauracje.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację!

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń