Kontakt

Działki budowlane - Strupin Mały

Strupin Mały zobacz na mapie

150 000 PLN

Cena:
150 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 000,00 m2
Cena za m2:
75,00 zł
Szerokość działki (mb.):
35,00 m
Długość działki (mb.):
55,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
40454/3877/OGS
Opis
Jeśli szukasz ładnej działki i cenisz sobie spokój, ciszę i prywatność, a dodatkowo chcesz mieć poczucie przestrzeni - jesteś w dobrym miejscu. Oferowane przez Nas działki mają niezwykły potencjał rekreacyjny ze względu na bliskość lasu.

Posiadamy w swojej ofercie 2 działki budowlane każda o powierzchni powierzchni 2 000 mkw oraz 1 o powierzchni 2 559 mkw położone w miejscowości Strupin Mały w gm. Chełm w otoczeniu powstającego osiedla domków jednorodzinnych..

Działka przeznaczona pod zabudowę zagrodową z możliwością zabudowy jednorodzinnej, mediami (prąd, woda) w drodze, kanalizacja- szambo, oczyszczalnia. Ukształtowanie terenu lekko nachylone, kształt działki-prostokąt.

Zainteresowała Cię ta oferta?
Nie zwlekaj. Zadzwoń lub napisz do mnie już teraz. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania oraz spotkam się na prezentacji.

Karina Szponar

885 851 179
kszponar@polnoc.pl

Północ Nieruchomości Chełm

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń