Kontakt

Działka budowlana 5 km od Świdnicy!

Świdnica

150 000 PLN

Cena:
150 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 496,00 m2
Cena za m2:
100,27 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Id oferty:
36386/3877/OGS
Opis
Opis:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1496 m2 o kształcie prostokąta z mediami w drodze ( prąd, gaz, kanalizacja) na osiedlu domków jednorodzinnych 5 km od Świdnicy. Bardzo niskie koszty przyłączenia mediów. Dojazd do działki drogą utwardzoną.
Teren jest przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną i plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza budowę domu w stylu nowoczesnym z płaskim dachem.

Cena do negocjacji, zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń