Kontakt

Działki z pośrednią l. brzegową jeziora - Ełk 5 km

Szarek zobacz na mapie

300 000 PLN.

Cena:
300 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 000,00 m2
Cena za m2:
100,00 zł
Szerokość działki (mb.):
23,00 m
Długość działki (mb.):
130,00 m
Ukształtowanie działki:
Zróżnicowana
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
40533/3877/OGS
Opis
Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż pięknie położone działki w bliskim sąsiedztwie miasta Ełk.

Działki usytuowane są nad jeziorem Szarek, obok Góry Bunelki.
Cena ofertowa dotyczy 10 rolnych działek z pośrednią linią brzegową poprzez udział we wspólnej części nad jeziorem.
Dla pierwszych kilku działek z pierwszego oraz drugiego etapu sprzedaży zostały już wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego. Kolejne wnioski na sąsiednie nieruchomości w trakcie rozpatrywania.

Bardzo ważnym aspektem zapewniającym relaks i wypoczynek na łonie natury jest znajdujący się po przeciwnej stronie jeziora Rezerwat "Ostoja Bobrów Bartosze". Jedyny taki na Mazurach obszar chronionego krajobrazu, który jednocześnie wyklucza jakąkolwiek zabudowę. W Rezerwacie występuje ponad 270 gatunków roślin, a także interesujące okazy miejscowej fauny. Zapewnia to piękne widoki lasu i tafli jeziora nie zakłócone widokiem budynków oraz wyjątkowy komfort w zamieszkiwaniu ponieważ brzeg jeziora porastają drzewa.
Położone na zachód Gospodarstwo Rolne "Szarek" specjalizuje się w uprawie jak i sprzedaży porzeczki czarnej, aronii, maliny i jagody kamczackiej oraz w hodowli koni sportowych.
Jezioro objęte jest strefą ciszy co uniemożliwia hałas i używanie silników spalinowych. Jest to więc raj dla wędkarzy, którzy mogą liczyć na występujące w jeziorze liczne gatunki ryb takich jak: szczupak, sandacz, karp, lin, karaś, sum, płoć, okoń, lin oraz węgorz.

W odległości ok. 1 km wznosi się morenowe wzgórze o nazwie Bunelka - wysokość 167 m n.p.m. Na kamiennym cokole ustawiony jest 6 metrowy drewniany krzyż i marmurowa tablica informująca o znajdującym się w tym miejscu cmentarzu wojennym z 1915 roku. Na szczyt prowadzą kamienne schody, z którego roztacza się imponujący widok na Ełk, Prostki i Grajewo.

Bajeczna okolica, cisza, spokój - to niepodważalne atuty nieruchomości.
Myślisz o własnym kawałku ziemi z dostępem do wody - umożliwiamy Państwu spełnienie swoich marzeń.

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru oraz filmu z prezentacją.

Do ceny zakupu należy doliczyć koszt udziału w drogach wewnętrznych, a tym samym wspólnej części nad jeziorem.
W celu uzyskania szczegółów nieruchomości zachęcamy do kontaktu:

PÓŁNOC Nieruchomości Ełk
19-300 Ełk, ul. Adama Mickiewicza 15
+48 796 903 896 +48 87 621 21 21

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń