Kontakt

Działka – Tarnawa, widokowa działka idealna na rekreację !

Tarnawa, widokowa działka idealna na rekreację ! zobacz na mapie

45 000 PLN

Cena:
45 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 100,00 m2
Cena za m2:
25,00 zł
Szerokość działki (mb.):
28,00 m
Długość działki (mb.):
68,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
20523/3877/OGS
Opis
Tarnawa- sprzedamy przepięknie położoną działkę budowlano-rolną w Tarnawie koło Łapanowa. Działka o powierzchni 21 arów lekko nachylona na południe z widokiem na panoramę miejscowości . Działka o szerokości ok 28 m . Dojazd drogą asfaltową a następnie utwardzoną około 100 m. Prąd, gaz, wodociąg na działce. Działka idealnie nadaje się pod rekreację, ze względu na krajobraz oraz tereny czyste ekologicznie.
Najbliższy przystanek bus około 600 m , centrum miejscowości około 2,5 km, do zalewu w Łapanowie ok 3 km.
Zapraszam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości. CENA DO NEGOCJACJI !!!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń