Kontakt

Działki w górach inwestycja Kudowa Zdrój okolice

Taszów

73 876 PLN

Cena:
73 876,00 zł
Powierzchnia działki:
3 358,00 m2
Cena za m2:
22,00 zł
Szerokość działki (mb.):
1,00 m
Długość działki (mb.):
1,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Przeznaczenie działki:
Rolna
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
37568/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż działki w górach.
Oferta skierowana dla ludzi zainteresowanych inwestycją w działki w pięknym górskim otoczeniu Ziemi Kłodzkiej i gór Orlickich.


Polana położona pomiędzy miejscowością Kocioł a Taszów to enklawa ciszy i spokoju w południowo zachodniej Polsce na Dolnym Śląsku, otoczona Polsko-Czeskimi Sudetami, z której w kilkanaście minut można dotrzeć do wielu ciekawych miejsc tego rejonu.

W pobliżu Kudowa Zdrój, Lewin Kłodzki, Duszniki Zdrój, Zieleniec – stoki narciarskie, wiele górskich szlaków rowerowych i pieszych, granica z Czechami.

Działki podzielone na około 30sto arowe powierzchnie każda
Dogodny dojazd z dostępem z drogi publicznej

Media w pobliżu prąd oraz woda

Właściciel skrupulatnie zajął się podziałem działek, na których w przyszłości jest duże prawdopodobieństwo, że powstanie plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę letniskową, pensjonatową i mieszkalną. Dlatego też aktualna cena 15zł za m2 jest zakupem ziemi rolnej a zarazem okazją na późniejsze zwiększenie jej wartości.

Cena dotyczy przykładowej działki nr 169/32 o powierzchni 3358m2 i wynosi 15zł za 1m2.Zachęcamy do prezentacji na żywo aby poczuć czyste górskie powietrze i klimat urokliwych Sudetów.

Opiekun nieruchomości:
Filip Hoszowski
tel. 725022207

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń