Kontakt

Sprzedam działkę o pow. 1400 m Radom/Wielogóra

Wielogóra zobacz na mapie

280 000 PLN

Cena:
280 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 400,00 m2
Cena za m2:
200,00 zł
Szerokość działki (mb.):
35,00 m
Długość działki (mb.):
40,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
42555/3877/OGS
Opis
Proponuję w sprzedaży atrakcyjną przestronną i szeroką działkę budowlaną o pow. 1400 m. w doskonałej lokalizacji na pograniczu Radomia i Wielogóry w gm. Jedlińsk, tuż przy trasie wylotowej na Warszawę. Szerokość działki 35 m. Ukształtowanie działki: płaska
Działka jest usytuowana w bocznej ulicy gminnej wraz z dojazdem wewnętrznym zamkniętym. Dojazd do działki asfaltowy, oświetlony. Działka pięknie położona z dala od zgiełku miastowego, wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Działka w prostokącie (35x40), najbardziej uniwersalna i pożądana na rynku nieruchomości. Jest idealna pod każdą zabudowę jednorodzinną, parterową czy piętrową. Media miejskie dostępne tuż przy działce, natomiast kanalizacja we własnym zakresie. Lokalizacja warta zainteresowania, z prostym i szybkim dojazdem do centrum Radomia i tras wylotowych.
Warunki zabudowy są aktualne, brak zabudowy działki.
Zapraszam do kontaktu i prezentacji na żywo.
Oferta warta zainteresowania.

tel. 665 164 808

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń