Kontakt

Działki budowlane Wierzbica / Serock / Zegrze

Wierzbica zobacz na mapie

77 000 PLN

Cena:
77 000,00 zł
Powierzchnia działki:
800,00 m2
Cena za m2:
96,25 zł
Szerokość działki (mb.):
29,00 m
Długość działki (mb.):
27,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Kwadrat
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38938/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż 33 działki w Wierzbicy gm Serock pow. Legionowski
Przeznaczenie według MPZP zabudowa mieszkaniowa jednorodzinną lub usługi nieuciążliwe

Działki w cenie 69 000zł - 99 000zł (netto)
Powierzchnia 800m2 - 1242m2

Cena z ogłoszenia dotyczy działek w drugiej lini zaznaczonych kolorem granatowym na 5 zdjęciu

Dla zainteresowanych istnieje możliwość przesłania operatu szacunkowego nieruchomości oraz biznes planu zagospodarowania osiedla dla inwestora.

Lokalizacja i sąsiedztwo
Gmina Serock leży 40km od Warszawy nad Jeziorem Zegrzyńskim u zbiegu Narwi i Bugu.
Bliskość stolicy i atrakcyjne położenie gminy nad jeziorem Zegrzyńskim, liczne zabytki i piękno nadnarwiańskiego krajobrazu, decydują o kierunku i dynamice rozwoju tego obszaru oraz jego turystyczno-rekreacyjnym charakterze. 2/3 tego obszaru objęte jest Warszawskim obszarem chronionego krajobrazu z wyodrębnionymi 3 rezerwatami przyrody.
Dzięki modernizacji dróg i otwarciu w 2011 roku obwodnicy miasta podróż autobusem, lub samochodem, stała się bezpieczna i komfortowa

Oferujemy doradztwo kredytowe.
Agencja pobiera prowizję.
Zapraszam do kontaktu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń