Kontakt

Działka – Wilczy Las

Wilczy Las zobacz na mapie

100 000 PLN

Cena:
100 000,00 zł
Powierzchnia działki:
600,00 m2
Cena za m2:
166,67 zł
Szerokość działki (mb.):
15,00 m
Długość działki (mb.):
40,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39627/3877/OGS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Wilczym Lesie koło Bolesławca. Blisko do zjazdu na autostradę A-4 w Okmianach. W pobliżu miejsca pracy min. w Amazon w Okmianach. Do Bolesławca 12 km.

Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej.
Działka o powierzchni 600 m2 posiada dostęp do mediów: woda, kanalizacja i prąd (zlokalizowana na działce). Obecnie wykonany jest stan zerowy - wylane fundamenty budynku.

Gotowy projekt z kompletem dokumentacji i aktualnym pozwoleniem na budowę domu w zabudowie bliźniaczej ULTRA 2. Sprzedający przekaże również kontakt do firmy budowlanej, która dokończy budowę domu do stanu surowego otwartego.

W sąsiedztwie powstają nowe domy jednorodzinne.

W ofercie sprzedaży posiadamy rozpoczętą budowę drugiego sąsiadującego bliźniaka na sąsiedniej działce o takiej samej powierzchni i za taką samą cenę.

Istnieje możliwość zakupu obu nieruchomości i tym samym możliwość negocjacji.

Więcej szczegółowych informacji udziela:
Piotr Mularski tel. 883 356 471, e-mail: pmularski@polnoc.pl

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec,
ul. Zgorzelecka 12

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń