Kontakt

Działka z widokiem na Karkonosze

Wojcieszyce zobacz na mapie

280 000 PLN

Cena:
280 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 843,00 m2
Cena za m2:
100,00 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
40476/3877/OGS
Opis
Północ Nieruchomości prezentuje Państwu malowniczo położoną działkę, pod zabudowę domków jednorodzinnych, z przepięknym widokiem na otaczające to miejsce góry.
Znaczącym atutem tej działki, jest jej nieprzesłonięty bliskością ewentualnych konstrukcji widok, ponieważ znajduje się ona na skraju przyszłego małego osiedla domków jednorodzinnych i graniczy bezpośrednio z Parkiem Krajobrazowym.
Powoduje to, że miejsce to staje się wręcz idealne dla budowy wymarzonego domu. Dzięki znakomicie utwardzonej drodze, dojazd do miejsca, nie stanowi żadnego kłopotu, bez względu na porę roku. Bezpośrednia bliskość miasta Jeleniej Góry, oddalonego o około 9 km, jak również sąsiedztwo takich miejscowości górskich jak Szklarska Poręba, czy Karpacz, podnoszą atrakcyjność tego miejsca, czyniąc z niego poważną ofertę inwestycyjną.

Jako osoba odpowiedzialna za sprzedaż, tej niezwykle pięknie położonej działki, zapraszam Państwa na prezentację.
Więcej informacji, będzie mi bardzo miło udzielić Państwu, podczas naszego spotkania.
Zachęcam do kontaktu.

Irena Konopka
Doradca ds. nieruchomości
Licencja Północ NieruchomościBezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.

Udzielamy pomocy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń