Kontakt

Atrakcyjna działka blisko Krakowa,32 ary,Wołowice

Wołowice zobacz na mapie

260 000 PLN

Cena:
260 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 173,00 m2
Cena za m2:
81,94 zł
Szerokość działki (mb.):
36,00 m
Długość działki (mb.):
88,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39491/3877/OGS
Opis
W sprzedaży bardzo ładna, kształtna, płaska działka zlokalizowana w zacisznym miejscu Wołowic. Malownicza okolica, 15 km od Krakowa (Bielany, Księcia Józefa)

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DZIAŁKA?
Miejscowość: Wołowice, Gmina: Czernichów, Powiat: krakowski, Numer działki: 60

CO SPRZEDAJEMY?
Działka budowlana o powierzchni 31,73 ara. Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach: 36 x 88. Płaska.

JAKIE JEST PRZEZNACZENIE DZIAŁKI W MIEJSCOWYM PLANIE?
Obecnie działka w całości objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Czernichów (wciąż gmina wydaje WZ-ki). MNU - tereny zabudowy mieszkaniowo - usługowej (budynki mieszkalne w zabudowie wolnostojącej lub bliźniaczej), powierzchnia biologicznie czynna - 30%, wys. 12 m. Prawdopodobnie w pierwszej połowie przyszłego roku wejdzie w życie plan miejscowy, gdzie zgodnie z wyłożonym projektem działka znalazła się w całości na obszarze 77MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, maks. powierzchnia zabudowy - 25%, minimalna powierzchnia nowo wydzielanych działek - 700 m2.

JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW?
Działka posiada dostęp do prądu, wody i kanalizacji. Gaz - w planach (były robione już pomiary pod kątem budowy gazociągu).

CZY DZIAŁKA JEST W JAKIKOLWIEK SPOSÓB OBCIĄŻONA PRAWNIE?
Stan prawny działki jest uregulowany. Ma ona założoną Księgę Wieczystą. Brak obciążeń hipotecznych, służebności, dożywocia. Działka nie jest przedmiotem dzierżawy.

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie zwlekaj. Zadzwoń lub napisz do mnie już teraz. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania oraz spotkam się z Tobą na bezpłatnej prezentacji.

Jako biuro jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

PROMOCJA! Osoba, która Kupi za naszym pośrednictwem powyższą nieruchomość otrzyma 10% całodziennego rabatu na zakupy w sklepie Leroy Merlin.

Łukasz Strojnowski
Doradca ds. Nieruchomości
510180036, lstrojnowski@polnoc.pl

PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z.o.o.
30-221 Kraków, ul. Jesionowa 10/2

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń