Kontakt

Działka – Wrocław, ul. Spiżowa

Wrocław, ul. Spiżowa zobacz na mapie

1 000 000 PLN

Cena:
1 000 000,00 zł
Powierzchnia działki:
585,00 m2
Cena za m2:
1 709,40 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
20317/3877/OGS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje państwu na sprzedaż działkę niezabudowaną we Wrocławiu z pozwoleniem na budowę i z projektem. Według przeznaczenia zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na działce można pozwolić na zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, usługi ochrony zdrowia, gastronomii, handlu detalicznego, administracji biurowej, nieuciążliwej produkcji, banki, parkingi. W chwili obecnej zaprojektowany jest budynek mieszkalny wielorodzinny 9-kondygnacyjny z usługami na parterze i garażem podziemnym około 2400m2 w tym około 1750m2 mieszkań, na ostatniej kondygnacji mieszkania dwupoziomowe. Inwestycja posiada prawomocną decyzję pozwolenia na budowę. Podana cena nieruchomości jest ceną netto, bedzie ona podwyższona o podatek vat. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu 533-213-433. Zachęcam do kupna.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń