Kontakt

Działka – Wrocław, ul. Zygmunta Wróblewskiego

Wrocław, ul. Zygmunta Wróblewskiego zobacz na mapie

30 000 000 PLN

Cena:
30 000 000,00 zł
Powierzchnia działki:
56 363,00 m2
Cena za m2:
532,26 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Inwestycyjna
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
20318/3877/OGS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje państwu do sprzedania działkę budowlaną częściowo zabudowaną we Wrocławiu. Jest to jedyny teren inwestycyjny w tym rejonie miasta. Zgodnie z zapisami MPZP na ternie można wybudować min. hotel z parkingiem wielopoziomowym. Istniejąca baza hotelowo- gastronomiczna w sąsiedztwie jest nikła, z czego wniosek, że teren oferowanej nieruchomości posiada idealną lokalizację dla tego celu. Na nieruchomości mogą się dodatkowo znajdować centrum prasowe, biura turystyczne, agencja promocji miasta Wrocławia i inne. W kompleksie byłoby również zasadne umieszczenie niewielkich obiektów sportowych jak np. kryty basen, kręgielnia, sala treningowa, siłownia, fitness. Uzupełnieniem mogą być również gabinety lekarskie, drobne usługi typu fotograf, poligrafia, jubiler, solarium, gabinety kosmetyczne.
Zagospodarowany w ten sposób teren w połączeniu z istniejącymi już obiektami w niedalekiej perspektywie stanie się wizytówką Dolnego Śląska. Cena 30000000złotych to cena za kupno 100% udziałów w spółce, natomiast cena nieruchomości bez udziałów w spółce to 36000000złotych. zachęcam państwa do kupna. Kontakt pod numerem telefonu 533-213-433.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń