Kontakt

Działka w świetnej lokalizacji pod inwstycję

Widawa, Przy ruchliwej drodze zobacz na mapie

1 250 000 PLN

Cena:
1 250 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 826,00 m2
Cena za m2:
326,71 zł
Szerokość działki (mb.):
38,26 m
Długość działki (mb.):
100,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
37970/3877/OGS
Opis
Inwestycja: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Wrocław/Widawa/ Psie Pole
Powierzchnia działki 3826 m.kw.
Media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, gaz
Wymiary działki front 38 m., głębokość ok. 100 m.
Stan prawny: własność

Kupujący nie płaci wynagrodzenia, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający.


Opis: Sprzedam działkę budowlaną o pow. 3826 m.kw. we Wrocławiu. Dziaka znajduje się w świetnej lokalizacji przy głównej drodze wyjazdowej, niedaleko drogi ekspresowej S-5, tuż obok rozbudowującego się osiedla. Na działce prąd, a przy granicy chodnika woda, kanalizacja i gaz. Działka posiada ustalone warunki zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji polegającej na budowie sklepu z częścią mieszkalną oraz magazynową. Działka płaska, nieogrodzona, składa się z trzech oddzielonych geodezyjnie działek o powierzchniach 1182 m.kw., 1564 m.kw., oraz 1080 m.kw. Przy czym media pociągnięte są do jednej z nich, dlatego sprzedawane są one razem.

Działka znajduje się tylko 7 km. od centrum Wrocławia, niedaleko węzła autostradowego Wrocław Północ ( wyjazd na Warszawę, Łódź, Poznań i stale rozbudowującego się nowego osiedla. Świetna lokalizacja pod sklep lub inne lokale usługowo-handlowe.


Cena: 1 250 000 zł
Rata kredytu od 5508 zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Decyzja kredytowa w 3 dni.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.

Zapraszam do oglądania nieruchomości

Kontakt:
Monika Berdowska
Północ Nieruchomości oddział Wrocław II
tel. kom: +48 883 647 169
e-mail: mberdowska@polnoc.pl
nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl/wroclaw2
Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa