Kontakt

Działka w Wygiełzowie

Wygiełzów, ul. Adama Mickiewicza zobacz na mapie

127 000 PLN

Cena:
127 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 998,00 m2
Cena za m2:
42,36 zł
Szerokość działki (mb.):
37,00 m
Długość działki (mb.):
61,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38915/3877/OGS
Opis
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ zakup- za pośrednictwem biura- zapraszamy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Do sprzedania działka o powierzchni 29,98 a ara (ok 37 szer., 61 dł.), ogrodzona z dwóch stron, położona w Wygiełzowie przy ulicy Mickiewicza nr działki 69/2.

Działka jest płaska, częściowo ogrodzona, porośnięta trawą i samosiejkami. Ma kształt zbliżony do prostokąta. Nieruchomość posiada dostęp do drogi gminnej ul. Mickiewicza, położona w drugiej linii zabudowy. Droga do działki wymaga utwardzenia ok. 170 m. Media w granicy działki; prąd, woda, gaz. Brak kanalizacji miejskiej. Teren działki nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W Studium obszar przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Sąsiedztwo działki stanowią nieruchomości zabudowane domami z ogrodami.
Działka położona ok. 200 m od drogi wojewódzkiej 780.


--------
ZAPRASZAM SERDECZNIE

Martyna Kisiel
tel.514 123 425
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI
ul. Sądowa 4B

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń