Kontakt

Działka w otoczeniu zieleni z możliwością podziału

Wymysłów Francuski zobacz na mapie

159 000 PLN

Cena:
159 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 544,00 m2
Cena za m2:
62,50 zł
Szerokość działki (mb.):
30,00 m
Długość działki (mb.):
84,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
34499/3877/OGS
Opis
Inwestycja: działka budowlana
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Wymysłów Francuski
Kształt działki: prostokąt
Wymiary działki: front: 30 m.kw., głębokość: 84 m.kw
Media w drodze: woda, prąd
Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą


Opis: Do sprzedania działka o pow. 2544 m.kw położona w Wymysłowie Francuskim. Dojazd do działki drogą publiczną, utwardzoną. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną oraz nieuciążliwą działalność gospodarczą. Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze powierzchnie. Świetna lokalizacja dla ludzi ceniących kontakt z naturą oraz wypoczynek na świeżym powietrzu. Prąd i woda drodze ok 20 m. Brak kanalizacji oraz gazu.

Cena: 159 000 zł (do negocjacji) Rata kredytu od: zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Szybka decyzja kredytowa.

Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.
UWAGA: Prezentowana oferta nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów Kodeksu Cywilnego, zawiera jedynie podstawowe informacje. Dane o ofercie oparte są na informacjach, dokumentach uzyskanych od Oferującego i mogą podlegać zmianom lub odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie odpowiada za ewentualne rozbieżności pomiędzy ofertą a stanem faktycznym. Oferta może być w danym momencie nieaktualna.

Zapraszam do oglądania nieruchomości.

Kontakt:
Wiesława Stasiak
PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice
tel: 784 558 147
e-mail: wstasiak@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
Więcej ofert na www.polnoc.pl

Zapraszam do oglądania nieruchomości

http://www.polnoc.pl/pabianice

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń