Kontakt

Działka – Ząbin

Ząbin zobacz na mapie

178 500 PLN

Cena:
178 500,00 zł
Powierzchnia działki:
19 400,00 m2
Cena za m2:
9,20 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Inwestycyjna
Id oferty:
27505/3877/OGS
Opis
`Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje Państwu do sprzedania działkę pod inwestycję z wydanymi warunkami zabudowy. Działka znajduje się w miejscowości Ząbin gmina Choceń, powiat włocławski, województwo kujawsko-pomorskie. Miejscowość położona jest 5 km od Chocenia, 19 km od Włocławka, 80 km od Torunia, 95 km od Łodzi, 140km od Warszawy, znajduje się nieopodal jezior, w malowniczej okolicy.

Działka podzielona została na 21 samodzielnych działek z odrębnymi numerami ewidencyjnymi. Projekt decyzji o warunkach zabudowy wydano dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie dwudziestu budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i drogą wewnętrzną połączoną z drogą publiczną.Możliwość podłączenia wszystkich mediów.

Jednakże można uzyskać warunki zabudowy dla innej inwestycji zależnie od pomysłu potencjalnego nabywcy.

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości i gorąco zachęcam do kupna. Działka naprawdę położona jest na wspaniałym terenie.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń