Kontakt

Działka niedaleko Trójmiasta

Ząbrsko Górne, Rajska zobacz na mapie

129 900 PLN

Cena:
129 900,00 zł
Powierzchnia działki:
1 215,00 m2
Cena za m2:
106,91 zł
Szerokość działki (mb.):
1,00 m
Długość działki (mb.):
1,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39499/3877/OGS
Opis
Kupujący nie ponosi kosztów prowizji.
Wsparcie przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.


W ofercie sprzedaży działka budowlana, zlokalizowana w centrum malowniczo położonej miejscowości Ząbrsko Górne, gminie Przywidz zaledwie 20 km od Gdańska. Otoczenie to lasy i jeziora m.in. jeziora Przywidzkie oraz jezioro Ząbrsko.
Okolica działki to zabudowa jednorodzinna. W najbliższym sąsiedztwie prywatne domy, co gwarantuje iż nikt nie wybuduje nam za płotem zakładu przemysłowego czy bloku. Miejsce ciche i spokojne, dające również wiele możliwości spędzania aktywnie czasu, nie tracąc przy tym bliskości Trójmiasta.

Atrakcje:
- Rezerwat przyrody Bursztynowa Góra
- stoki narciarskie
- stadnina koni
- Świat Labiryntów Bliziny
- lot balonem
- lotnisko dla samolotów ultralekkich oraz wiele innych.

Szkoła podstawowa w miejscowości Pomlewo zaledwie 6 km od Ząbrska, oraz w Przywidzu również w podobnej odległości. W Ząbrsku jest sklep spożywczo-przemysłowy.
Działka płaska, narożna, drogi dojazdowe do działki asfaltowe.
Prąd i woda w drodze graniczącej z gruntem.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:
794 920 911
Wyłączność
Transakcja chroniona polisą OC

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń