Kontakt

Działka budowlana pod lasem

Żarki-Letnisko, ul. Hrabiny Stefanii Raczyńskiej zobacz na mapie

85 000 PLN

Cena:
85 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 124,00 m2
Cena za m2:
75,62 zł
Szerokość działki (mb.):
21,00 m
Długość działki (mb.):
50,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Trapez
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
37661/3877/OGS
Opis
Oferujemy działkę w cichej, spokojnej i pełnej zieleni okolicy w Żarkach Letnisko w okolicach ul. Hrabiny S. Raczyńskiej. Najbliższa okolica to powstająca zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i las z polaną. Działka o powierzchni 1124 m2.
Działki sąsiadują z jednej strony z lasami państwowymi co powoduje że ta część pozostanie prawdopodobnie niezabudowana i pozwoli nam cieszyć się bliskością przyrody.

Usytuowanie działki gwarantuje wytchnienie od zgiełku cywilizacji. Bliskość natury i spokój towarzyszący temu miejscu pozwolą Tobie i Twojej rodzinie zarówno miło rozpoczynać każdy nowy poranek, jak i zrelaksować się po ciężkim dniu.

Miejsce idealne dla młodych rodzin z dziećmi. Odległość od szkoły i przedszkola to tylko 400 metrów (5 minut spacerkiem mało ruchliwą ulicą)

Istnieje możliwość doprowadzania niezbędnych mediów do działki (prąd, woda, gaz).

Zapraszam do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami.

Jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu.
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Jesteśmy z Państwem od prezentacji do przekazania nieruchomości. Przygotujemy dokumenty do zakupu, a nasz ekspert finansowy zapewnia bezpłatną, profesjonalną obsługę w zakresie kredytowania.

Dariusz Mońka tel. 533 390 640
Numer licencji: 24152
PÓŁNOC Nieruchomości

Opis oferty sporządzono na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać uaktualnieniu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń