Kontakt

Duża działka budowlana z lasem w okol. Wolbromia

Zasępiec zobacz na mapie

375 000 PLN

Cena:
375 000,00 zł
Powierzchnia działki:
11 394,00 m2
Cena za m2:
32,91 zł
Szerokość działki (mb.):
70,00 m
Długość działki (mb.):
190,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39152/3877/OGS
Opis
Szanowni Państwo,

w naszej ofercie posiadamy działkę budowlano- rolną o powierzchni 1,14 ha w miejscowości Zasępiec (gm. Wolbrom, pow. olkuski). Genialne połączenie z miejscowościami takimi jak Kraków (42 km), Katowice (63 km), Zawiercie (39 km), Olkusz (20 km).

Jej wymiary to 70 m szerokości oraz 190 m długości. Idealne na Twój wymarzony dom!

Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy, przy drodze gminnej, asfaltowej.

Ok. 40 arów w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową i usługową!

Pozostałą część nieruchomości stanowią grunty orne, zaś tylna część działki porośnięta jest pięknym lasem, przez co zyskuje na estetyce i będzie idealną nieruchomością, dla osób ceniących bliskość przyrody!

Cały obszar nieruchomości składa się z trzech numerów ewidencyjnych - można więc zakupić działki wspólnie i postawić trzy niezależne budynki! Idealne rozwiązanie dla znajomych, czy rodziny szukającej gruntów blisko siebie!

Klasa gruntów ornych i leśnych: RIVa, RIVb, LsIV.

Media: prąd i gaz na działce, woda w drodze.

Uwaga! Powierzchnia przewyższająca 1 ha nie wyklucza możliwości zakupu przez osobę nie będącą rolnikiem! Z nami zakupisz każdą nieruchomość rolną!

Cena: 375 000 PLN

Zapraszamy do oglądania!

Kontakt:
Klaudia Sikorska-Maciąg
Telefon: 516 025 585
E-mail: kmaciag@polnoc.pl
www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń