Kontakt

Działka na Jurze

Skarżyce, Skalna zobacz na mapie

75 000 PLN

Cena:
75 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 290,00 m2
Cena za m2:
58,14 zł
Szerokość działki (mb.):
25,00 m
Długość działki (mb.):
53,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38016/3877/OGS
Opis
Chcesz zamieszkać na terenie Parku Krajobrazowego – brzmi niewiarygodnie? Z nami jest to możliwe. Ta działka jest dla Ciebie.

Oferujemy Państwu do sprzedaży urokliwe i rewelacyjnie położone działki na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej.
Działki o powierzchni ok. 1300 m2 usytuowane są na terenie Parku Krajobrazowego "Orlich Gniazd", w podstrefie II A – obszarze o wysokich walorach krajobrazowych.

Działki z prawem zabudowy położone przy drodze wewnętrznej, uzbrojone w niezbędne media (woda, prąd) umożliwiają budowę wymarzonego domu z dala od zgiełku i szumu miasta.Działki mają kształt równoległoboku o szerokości ok. 25 m i długości około 50 m.

Najbliższe otoczenie to rzadka zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wapienne ostańce i las obfitujący w grzyby. Usytuowanie działek gwarantuje niezapomniane widoki które pozwolą Ci miło rozpoczynać każdy nowy dzień. Bliskość natury i spokój towarzyszący temu miejscu pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu Tobie i Twojej całej rodzinie.

Pobliski "Okiennik" jest jednym z najciekawszych obiektów wspinaczkowych na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, poprowadzono tu wiele tras, chętnie wykorzystywanych przez miłośników wspinaczki. Dla miłośników wycieczek rowerowych jest szlak turystyczny znakowany kolorem zielonym prowadzący z Zawiercia przez Kromołów i Skarżyce do ruin zamku "Bąkowiec" koło Morska. Wyciąg w Morsku pozwala narciarzom poszusować na nartach bez konieczności dalekich wyjazdów.

Atrakcyjność działek podnosi bliskość dwóch "pereł" Jury – zamków w Mirowie i Bobolicach oddalonych o około 12-15 kilometrów, do których można dotrzeć "Szlakiem Orlich Gniazd" znajdującym się niemalże pod oknami Twojego przyszłego domu.
Zrealizowanie projektu budowy obwodnicy Zawiercia w przeciągu kilku lat, ułatwi komunikację z miastami aglomeracji śląskiej. Umożliwi to szybszy dojazd z Katowic (ok. 40 minut) w to urokliwe miejsce aby cieszyć się pięknem przyrody.

Lokalizacja jest idealna pod każdym względem. Jeśli masz wątpliwości lub pytania zapraszam do kontaktu.

Zapraszam do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami.

Dariusz Mońka tel. 533 390 640
Numer licencji: 24152
PÓŁNOC Nieruchomości

Opis oferty sporządzono na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać uaktualnieniu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń