Kontakt

Działka budowlana

Zawiercie

77 000 PLN

Cena:
77 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 690,00 m2
Cena za m2:
45,56 zł
Szerokość działki (mb.):
40,00 m
Długość działki (mb.):
40,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Kwadrat
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
36948/3877/OGS
Opis
Chcesz zamieszkać na terenie Parku Krajobrazowego – brzmi niewiarygodnie? Z nami jest to możliwe. Ta działka jest dla Ciebie.

Oferujmy Państwu do sprzedaży urokliwą i rewelacyjnie położną działkę na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej.
Działka o powierzchni 1690 m2 usytuowana jest w Żerkowicach na terenie Parku Krajobrazowego "Orlich Gniazd"

Działka z prawem zabudowy położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej umożliwia budowę wymarzonego domu z dala od zgiełku i szumu miasta.

Działka w kształcie kwadratu o średniej szerokości ok. 40*40. Bardzo miły, i uczynny sąsiad zadba i przypilnuje nieruchomość podczas Twojej nieobecności.
Najbliższe otoczenie to rzadka zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i las obfitujący w grzyby. Usytuowanie działki gwarantuje niezapomniane widoki które pozwolą Ci miło rozpoczynać każdy nowy dzień. Bliskość natury i spokój towarzyszący temu miejscu pozwoli relaksować się po ciężkim dniu Tobie i Twojej całej rodzinie.

Pobliski "Okiennik" jest jednym z najciekawszych obiektów wspinaczkowych na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, poprowadzono tu wiele tras, chętnie wykorzystywanych przez miłośników wspinaczki. Dla miłośników wycieczek rowerowych jest szlak turystyczny znakowany kolorem zielonym prowadzący z Zawiercia przez Kromołów i Skarżyce do ruin zamku "Bąkowiec" koło Morska oraz znany wszystkim Szlak Orlich Gniazd . Wyciąg w Morsku pozwala narciarzom poszusować na nartach bez konieczności dalekich wyjazdów.

Atrakcyjność działki podnosi bliskość dwóch "pereł" Jury – zamków w Mirowie i Bobolicach oddalonych o około 15 kilometrów, do których można dotrzeć "Szlakiem Orlich Gniazd" znajdującym się niemalże pod oknami Twojego przyszłego domu.
Zrealizowanie projektu budowy obwodnicy Zawiercia w przeciągu kilku lat, ułatwi komunikację z miastami aglomeracji śląskiej. Umożliwi to szybszy dojazd z Katowic (ok. 40 minut) w to urokliwe miejsce aby cieszyć się pięknem przyrody.

Jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu.

Dariusz Mońka tel. 533 390 640
Numer licencji: 24152
PÓŁNOC NieruchomościOpis oferty sporządzono na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać uaktualnieniu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń