Kontakt

Działka – Zawoja

Zawoja zobacz na mapie

1 800 000 PLN

Cena:
1 800 000,00 zł
Powierzchnia działki:
29 565,00 m2
Cena za m2:
60,88 zł
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Id oferty:
15435/3877/OGS
Opis
To wyjątkowa oferta. Takie miejsce w Beskidzie Żywieckim jest tylko jedno. Nie przeczy temu nikt, kto je zobaczy. To w jednej całości 3 hektary uroczej i urozmaiconej polany z lasem położonej w Zawoi Przysłop na wysokości ok. 600-700 m n.p.m. na stoku Kiczory z przepięknymi widokami na pasmo Babiej Góry, pasmo Policy, a w dalszej perspektywie na Gorce i inne wzniesienia, których nie sposób wyliczyć.
Nieruchomość ta aktualnie nie jest zabudowana, ale posiada status gospodarstwa rolnego i numer domu, w jej skład wchodzą tereny mieszkaniowe, rekreacyjne, leśne i rolne. Na polanę dochodzi linia trójfazowa prądu i jest doprowadzony wodociąg grawitacyjny z pobliskiego źródła.
Cisza, spokój, kontakt z naturą i beskidzką przyrodą oraz brak hałaśliwego sąsiedztwa to również jej walory. To piękne siedlisko górskie, które stanowi jako całość niezwykły i urzekający kompleks.
Dojazd do tej posiadłości jest bardzo łatwy drogą asfaltową, a potem niezłą utwardzoną. Aktualnie ostatnie 200 metrów leśną drogą samochód terenowy pokona bez przeszkód. Istnieje możliwość położenia nawierzchni i przystosowania tej drogi nawet dla samochodów ciężarowych.
Rozmiary działki to ok. 300x100m i rozciąga się niemal w poziomie. Jest prawie płaska, nie występują skarpy oraz duże nachylenia.
Zawoja jest miejscowością turystyczną i letniskową położoną u stóp Babiej Góry (1725 m) nad rzeką Skawicą. Mieści się tu siedziba Babiogórskiego Parku Narodowego. Ze względu na położenie chętnie wybierana jako miejsce budowy domów przez mieszkańców Krakowa, Śląska i okolic. Zawoja jest dobrze skomunikowana z najważniejszymi miastami regionu (półtorej godziny z Katowic, nie cała godzina do Krakowa oraz Zakopanego). Gmina aktywnie inwestuje w turystykę modernizując infrastrukturę drogową oraz wspierając inicjatywę prywatną. W Zawoi powstały liczne karczmy, pensjonaty oraz wyciąg narciarski na stoku „Mosorny Groń”(sztucznie naśnieżany, z wyciągiem krzesełkowym), który spełnia wymogi FIS. Na Przysłopie zamieszkało wiele znanych postaci polskiego świata kultury, ale nie tylko... To szczególnie prestiżowa i magiczna okolica.

Polecamy i zapraszamy do oglądania,
W ofercie posiadamy również dom w stanie surowym otwartym z płazów na działce o powierzchni 3000 m.kw.
Kontakt:

Klaudia Sikorska – Maciąg
Telefon: 516 025 585
e-mail: kmaciag@polnoc.pl
www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń