Kontakt

Płaska, atrakcyjna, 14,54a, budowlana, Zelków

Zelków, Widokowa zobacz na mapie

329 000 PLN

Cena:
329 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 454,00 m2
Cena za m2:
226,27 zł
Szerokość działki (mb.):
34,00 m
Długość działki (mb.):
42,50 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38273/3877/OGS
Opis
Posiadamy w ofercie na sprzedaż widokową działkę budowlaną o powierzchni14,54a, położoną w miejscowości Zelków przy ul. Widokowej.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DZIAŁKA?
Działka znajduje się w Zelkowie, przy ul. Widokowej. Powiat krakowski. Miejscowość znajduję się 10km od granic Krakowa.

CO SPRZEDAJEMY?
Działkę budowlaną o powierzchni 14,54a, wraz z udziałem w drodze dojazdowej.

JAKIE JEST PRZEZNACZENIE DZIAŁKI W MIEJSCOWYM PLANIE?

Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, przeznaczenie dopuszczalne: a) zabudowa usługowa, b) obiekty rekreacyjno-sportowe, c) budynki gospodarcze, garaże, wiaty.

Maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy: 40%
Maksymalna wysokość budynków mieszkalnych i mieszkalnych z usługami, usługowych - 9 m
Powierzchnia terenu biologicznie czynnego nie mniej niż: 50%

JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW?
Woda, prąd, gaz oraz kanalizacja są dostępne obok działki.

CZY DZIAŁKA JEST W JAKIKOLWIEK SPOSÓB OBCIĄŻONA PRAWNIE?
Stan prawny działki jest uregulowany. Ma ona założoną Księgę Wieczystą. Brak obciążeń hipotecznych, służebności, dożywocia.

CO ZNAJDUJE SIĘ W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU DZIAŁKI?
Działka znajduje się w cichej, spokojnej okolicy z niską zabudową jednorodzinną. Niedaleko działki znajduję się przystanek autobusowy.

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie zwlekaj. Zadzwoń lub napisz do mnie już teraz. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania oraz spotkam się z Tobą na bezpłatnej prezentacji.

Jako biuro jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

PROMOCJA! Kupując z nami otrzymasz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin!

Konrad Klimek
Dyrektor oddziału
519-334-558
kklimek@polnoc.pl
PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z.o.o.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń