Kontakt

Działki budowlane na Jurze

Złoty Potok zobacz na mapie

140 000 PLN

Cena:
140 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 280,00 m2
Cena za m2:
109,38 zł
Szerokość działki (mb.):
37,50 m
Długość działki (mb.):
33,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39124/3877/OGS
Opis
Mam przyjemność zaprezentować piękne działki pod budowę jednorodzinną na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w otoczeniu zieleni.

Działki usytuowane w miejscowości Złoty Potok przy ulicy Wrzosowej. W spokojnej uroczej bocznej uliczce na wzgórzu z pięknym widokiem.
Miejsce idealne na wybudowanie domu z działką z dala od zgiełku miasta, o dużych możliwościach rekreacyjnych gwarantujących pełen relaks i wypoczynek po ciężkim dniu.

I działka o powierzchni 1280 m2 usytuowana bezpośrednio przy drodze.
II działka nieco większa 1290 m2.
Istnieje możliwość dokupienia gruntu o powierzchni 4845 m2 znajdującego się za drugą działką za cenę 50 000 zł. Teren idealny również pod inwestycje (stadnina, korty tenisowe, basen).

Okolica sprzyja długim spacerom, przejażdżką rowerowym, kąpielom.

Działki znajdują się w pobliżu Hotelu Kmicic i Stawu Amerykan, przy których organizowane są coroczne obchody Święta Pstrąga.

Gorąco polecam tą ofertę i zapraszam do kontaktu
Katarzyna Balt-Ciszowska
tel. 578-888-308
___________________________
Biuro 533-420-520
Zapewniamy Państwu wszelką pomoc prawną przy zakupie nieruchomości.
Nasi klienci otrzymują również rabat u notariusza.
Specjaliści w naszym biurze pomogą państwu w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu dostępnego w chwili obecnej na rynku.
Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl/czestochowa/

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń