Kontakt

Działka budowlana - Źródła Małe (Gm. Alwernia)

Źródła Małe zobacz na mapie

46 000 PLN

Cena:
46 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 300,00 m2
Cena za m2:
20,00 zł
Szerokość działki (mb.):
22,00 m
Długość działki (mb.):
140,00 m
Ukształtowanie działki:
Zróżnicowana
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
31931/3877/OGS
Opis
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAKUP NIERUCHOMOŚCI TYLKO ZA POŚREDNICTWEM BIURA
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do sprzedania działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow. ok 23 arów (22m x 56m w miejscu racjonalnego zabudowania), położona w Źródłach Małych (Gm. Alwernia).

Działka o kształcie zwężającego się prostokąta, zjazd bezpośrednio z ulicy asfaltowej. Działka aktualnie nie jest uzbrojona. Teren działki objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczony jest symbolem MN - przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W sąsiedztwie działki znajdują się działki niezabudowane, w bliskiej odległości znajują się działki zabudowane domami.
_______________________________

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Natalia Kozieł
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI
512688040

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń