Kontakt

Atrakcyjna działka budowlana przy DK20 - Żukowo

Żukowo, Kościerska zobacz na mapie

359 000 PLN

Cena:
359 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 001,00 m2
Cena za m2:
179,41 zł
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Siatka
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Id oferty:
42422/3877/OGS
Opis
Wyłącznie u nas!

Na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowana działka budowlana w Żukowie – położona przy drodze krajowej nr 20, bardzo blisko węzła OMT w Glinczu oraz przystanku kolejowego PKM Żukowo Zachodnie.

Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego co z uwagi na bardzo atrakcyjne położenie w sąsiedztwie obiektów usługowych i produkcyjnych daje możliwość uzyskania warunków zabudowy dla prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej.

Działka położona przy trasie Żukowo – Kościerzyna z możliwością dojazdu bezpośrednio z drogi gminnej jak również z drogi krajowej nr 20.

W drodze, bezpośrednio przy działce następujące media:
- sieć wodociągowa
- sieć gazowa
- sieć energetyczna
- sieć telekomunikacyjna

UWAGA!!
Działka ogrodzona z wszystkich stron.

LOKALIZACJA:
Żukowo to jedna z najprężniej rozwijających się gmin w Polsce. Doskonałe skomunikowanie zapewnia wygodny dojazd do centrum Gdańska, Gdyni czy Sopotu. Znajdują się tu liczne przedszkola, szkoła podstawowa, szkoły zawodowe i średnie, przychodnie, kościoły, siłownie, sklepy, dworzec i przystanek PKM oraz wiele innych. Sprzedawana nieruchomość znajduje się tuż przy drodze krajowej nr 20, zaledwie 100m od budowanego nowego dworca linii kolejowej PKM Żukowo Zachodnie oraz 1600m od projektowanego węzła Obwodnicy Metropolitalnej Trójmiasta w Glinczu. Obecnie dojazd samochodem do Trójmiasta zajmuje 15 min, do lotniska 15 min, do Kartuz 20 min, a po zrealizowaniu w/w inwestycji w ciągu najbliższych 3-4 lat ulegnie znacznemu skróceniu. Miasto zapewnia mieszkańcom i przedsiębiorcom wiele udogodnień i atrakcji oraz umożliwia miłe spędzanie wolnego czasu na łonie natury.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu obejrzenia i uzyskania potrzebnych informacji.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń