Kontakt

Dwa Lokale biurowe po 8m2 ul.Ogrodowa

Bojary zobacz na mapie

280 PLN

Cena:
280,00 zł
Powierzchnia:
8,00 m2
Cena za m2:
35,00 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Budynek biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
5749/3877/OLW
Opis

Proponuję 2 lokale biurowe w Białymstoku, osiedle Bojary. Pierwsze pomieszczenie znajduje się na parterze. w budynku dwu piętrowym - usługowo-handlowym. Drugi lokaj jest na II p. W najbliższym sąsiedztwie firmy o charakterze usługowo - handlowym, sklepy, instytucje publiczne (Urząd Miejski, NFZ), szpitale.
Lokale o powierzchni 8 m2 z wejściem z korytarza.
Wszystkie instalacje doprowadzone (najemcy samodzielnie podpisują umowy z dostawcami). W pobliżu parking ogólnodostępny płatny oraz wewnętrzny na kilkanaście aut.
Cena 280 zł netto/miesiąc za jeden lokal , dodatkowo opłaty liczone ryczałtem ok.10 zł netto za m2 w kwocie uzależnionej od pory roku i wskazań liczników głównych.
Jeśli interesuje Państwa lokal o większej powierzchni proszę pytać .

Zapraszam do kontaktu
tel.509 532 985


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa