Kontakt

Lokal biurowy 25m2 ul. Ogrodowa

Bojary, ul. Ogrodowa zobacz na mapie

880 PLN

Cena:
880,00 zł
Powierzchnia:
25,00 m2
Cena za m2:
35,20 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Budynek biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17505/3877/OLW
Opis

Proponuję lokal biurowy w Białymstoku, osiedle Bojary. Pomieszczenie na II piętrze .w budynku dwu piętrowym - usługowo-handlowym. W najbliższym sąsiedztwie firmy o charakterze usługowo - handlowym, sklepy, instytucje publiczne (Urząd Miejski, NFZ), szpitale.
Lokal o powierzchni 25 m2 z wejściem z korytarza.
Wszystkie instalacje doprowadzone (najemcy samodzielnie podpisują umowy z dostawcami). W pobliżu parking ogólnodostępny płatny oraz wewnętrzny na kilkanaście aut.
Cena 880 zł netto/miesiąc, dodatkowo opłaty liczone ryczałtem ok.10 zł netto za m2 w kwocie uzależnionej od pory roku i wskazań liczników głównych.
Jeśli interesuje Państwa lokal o mniejszej powierzchni proszę pytać .

Dostępność od stycznia 2021r

Zapraszam do kontaktu
tel.509 532 985

Oferta laureata konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2020!

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa