Kontakt

Lokal – Bochnia

Bochnia zobacz na mapie

10 000 PLN

Cena:
10 000,00 zł
Powierzchnia:
185,00 m2
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17837/3877/OLW
Opis
Bochnia- do wynajęcia lokal o pow.185mkw położony na parterze w kamienicy w centrum, lokal jest przeznaczony pod gastronomię.
Opis lokalu: sala konsumpcyjna wraz z bufetem o łącznej powierzchni 107mkw, kuchnia, zmywalnia, węzeł sanitarny dla pracowników, węzeł sanitarny dla gości, szatnia, magazyn, wc. Lokal wykończony w wysokim standardzie, w cenie jest nowe wyposażenie gastronomiczne oraz meble. Na wyposażenie składają się : stoły ze zlewem, cztery stoły chłodnicze, zamrażarki, lodówki, opiekacze, grille, frytkownica, dwie szafy przelotowe, okap centralny, kuchenka gazowa zmywarko- wyparzarka, stoły, oświetlenie, monitoring. 
W lokalu gaz, prąd, siła, klimatyzacja na sali i w kuchni, nagłośnienie, rekuperacja. Duże witryny na stronę ruchliwej ulicy, można zrobić okno do sprzedaży na wynos. Zaletą lokalu jest lokalizacja w centrum miasta, przy ulicy z dużym ruchem pieszych i samochodów. W sąsiedztwie kawiarnie, restauracje, pizzerie, lokale usługowe i handlowe. Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości. 

Cena: 10 000zł netto + opłaty eksploatacyjne 

NAJEMCA BEZPROWIZYJNIE 


Kontakt:
Kudela Anita
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI BOCHNIA
Ul.Kościuszki 3
tel: 698-452-925
e-mail: bochnia@polnoc.pl Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń