Kontakt

Lokal handlowo-usługowy w Bolesławcu.

Bolesławiec

1 500 PLN

Cena:
1 500,00 zł
Powierzchnia:
60,00 m2
Cena za m2:
25,00 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Mieszkalno-biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
16426/3877/OLW
Opis
Oferujemy lokal handlowo-usługowy na piętrze budynku wolnostojącego.

Lokal handlowo-usługowy o pow. 60 m2 położony jest na piętrze budynku przy ul. Spokojnej. Obiekt pod handel lub wszelkie usługi. Aktualnie na parterze prowadzony jest sklep spożywczy. Na piętrze sala wielofunkcyjna, pomieszczenie socjalne oraz toalety. Budynek posiada duże okna, oddzielne wejście na piętro a przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń