Kontakt
Logo 20 lat

Lokal – Bolesławiec

Bolesławiec

4 500 PLN

Cena:
4 500,00 zł
Powierzchnia:
84,25 m2
Cena za m2:
53,41 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17257/3877/OLW
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do wynajmu lokal usługowo-handlowy w centrum Bolesławca. Nieruchomość o powierzchni 84,25 m2 położona jest przy pasażu handlowym samym centrum miasta przy ul. Asnyka. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika. przy chodniku i po drugiej stronie ulicy miejsca parkingowe.
Lokal składa się z sali sprzedażowej o powierzchni 63,25 m2 z dużą przeszkloną witryną, WC i zaplecza o łącznej powierzchni 21 m2. Ogrzewanie centralne miejskie.
W lokalu zostaną wykonane dodatkowe drzwi wejściowe od zaplecza co umożliwi przyszłemu najemcy na dogodne dojazd z towarem, oraz zostanie zamontowana również klimatyzacja.

Najemca poza comiesięcznym czynszem za najem lokalu dla właściciela nieruchomości zobowiązany będzie do ponoszenia comiesięcznych kosztów za C.O. oraz za media według wskazań liczników (prąd i woda wraz ze ściekami), wywóz nieczystości.

Nieruchomość położona jest w bardzo dobrej lokalizacji w sąsiedztwie sklepy, lokale usługowe, bank, hotel, kino, urząd miasta oraz galeria handlowa. Bardzo duże natężenie ruchu pieszego i kołowego.

Więcej informacji: Piotr Mularski tel 883 356 471.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń