Kontakt

Lokal – Bolesławiec

Bolesławiec

1 300 PLN

Cena:
1 300,00 zł
Powierzchnia:
32,50 m2
Cena za m2:
40,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Segment
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17277/3877/OLW
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 32,50 m2 w Bolesławcu.

Nieruchomość położona jest na pierwszym pietrze w budynku jednopiętrowym w Bolesławcu. Lokal znajduje się w sąsiedztwie lokali usługowo-handlowych i gastronomicznych oraz sklepów.

Lokal składa się z pomieszczenia wielofunkcyjnego, hallu i WC. Ogrzewanie centralne gazowe rozliczane z lokalem na parterze według zużycia gazu proporcjonalnie do powierzchni. Poza tym lokal wyposażony jest w alarm i klimatyzację.

Lokal może być przeznaczony na nieuciążliwą działalność handlowo-usługową, biuro, cele medyczne, itp. Do końca 2019 roku w lokalu znajdował się gabinet dentystyczny.

Wejście do lokalu niezależne bezpośrednio z ulicy.

Kontakt: Piotr Mularski, tel. 883 356 471

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń