Kontakt

Lokal 160 m 2 na aptekę w Bolesławcu.

Bolesławiec, al. Tysiąclecia zobacz na mapie

5 501 PLN

Cena:
5 500,80 zł
Powierzchnia:
160,00 m2
Cena za m2:
34,38 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
15668/3877/OLW
Opis
Do wynajęcia lokal handlowo – usługowy zlokalizowany w Bolesławcu przystosowany do prowadzenia apteki. Jego powierzchnia to 160 m2 . Składa się części przeznaczonej do obsługi klientów oraz zaplecza, magazynów, miejsca do robienia leków. Na zapleczu znajdują się osobne pomieszczenia, przystosowane do prowadzenia działalności farmaceutycznej. Pomieszczenia są w pełni umeblowane. Zapraszamy na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń